איך לבחור צלם מגנטים לאירוע שלכם? חלק ב'

אחרי שקראתם את חלק א' באיך לבחור צלם מגנטים לאירוע שלכם אתם בטח שואלים את עצמכם מה עוד צריך לדעת? אז הנה עוד טיפים חשובים!

  1. בקשו מספק המגנטים שלכם שיישלח לכם במייל/וואטסאפ את ביטוח צד ג שלו. המון אולמי אירועים דורשים ביטוח צד ג מצלמים ולא נותנים אישור לספק להיכנס ולעבוד באירוע במידה ולא עובד בדרישות אלו.
  2. עיצוב המגנט- בקשו מצלם המגנטים שלכם שייעצב מסגרת משלכם.

רוב צלמי המגנטים יכוונו אתכם להיכנס למאגר מסגרות בו תוכלו לבחור מעשרות המסגרות שהם כבר עיצבו לאירועים אחרים, אבל למה שתבחרו משהו שהיה כבר למישהו אחר? בקשו מהצלם שייעצב מסגרת במיוחד עבורכם.

כדאי לעצב את המסגרת למגנט בסמוך לאירוע ולאחר שעיצבתם את ההזמנה לחתונה שלכם. זה השלב שתדעו מה הכיוון העיצובי של האירוע שלכם. אנו תמיד ממליצים לעצב את המגנט באותה שפה עיצובית של האירוע כדי שתיהיה אחידות, זה נורא יפה.

  1. החלטתם ללכת על ספק שאהבתם- חתמו מולו על הסכם מסודר המפרט את כל מה שאתם מקבלים, שעות העבודה, התשלום, ההתחייבות שלו להגיע לאירוע ומה קורה אם יש ביטול מאחד הצדדים חלילה (לא עלינו).

 

אתם מוזמנים תמיד להתקשר ולהתייעץ איתנו בכל שאלה

ניתן להשאיר פרטים או להתקשר

המאמרים האחרונים שלנו...

עלינו...

משנת 2009 אנו מצלמים ומפיקים תמונות מגנט באיכות הגבוהה ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במקצועיות, והרבה אהבה. אנו שמים דגש על צילום איכותי תוך כדי תפיסת רגעים מיוחדים, מרגשים ואותנטיים מהאירוע שלכם שמיד יהפכו למזכרת נפלאה שכולם ישמחו לקחת הבייתה.אנו מתחייבים לסטנדרט הגבוה ביותר ולכן מפתחים את התמונות באיכות מעבדה ע"י מדפסת תרמית של חברת מיצובישי החדישה ביותר בשוק. אנו מצלמים עם גופי צילום Full Frame של ניקון, ומגוון עדשות מקצועיות על מנת לתפוס את הרגעים המיוחדים שכל האורחים ישמחו לקבל מלוח העץ המעוצב.

הירשם עכשיו לקבלת עדכון על המאמר הבא