רוני ישראל

מי אנחנו

"היכולת ללכוד רגע אחד קסום ואינטימי ולשמור אותו לעד
זו המטרה של זומגנט"

משנת 2009 אנו מצלמים ומפיקים תמונות מגנט באיכות הגבוהה ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במקצועיות, והרבה אהבה. אנו שמים דגש על צילום איכותי תוך כדי תפיסת רגעים מיוחדים, מרגשים ואותנטיים מהאירוע שלכם שמיד יהפכו למזכרת נפלאה שכולם ישמחו לקחת הבייתה.אנו מתחייבים לסטנדרט הגבוה ביותר ולכן מפתחים את התמונות באיכות מעבדה ע"י מדפסת תרמית של חברת מיצובישי החדישה ביותר בשוק. אנו מצלמים עם גופי צילום של ניקון, ומגוון עדשות מקצועיות על מנת לתפוס את הרגעים המיוחדים שכל האורחים ישמחו לקבל מלוח העץ המעוצב.

שאלות חשובות

לאחר שהמגנטים מוכנים, אנו תולים אותם על לוח עץ דקורטיבי יפהפה בעל אטבי עץ מגניבים.

הלוח ממוקם בסמוך לרחבת הריקודים

ניתן לבחור משלל המסגרות שיש לנו ואף לעצב לכם מסגרת חדשה משלכם, באותה שפה של ההזמנה והאירוע. ניתן לרשום על המגנט כל מה שתרצו אך בדר"כ רושמים את שמותיכם והתאריך.

אנו מגיעים לאירוע חצי שעה לפני קבלת פנים על מנת להיות ערוכים ומוכנים, וישר מתחילים לצלם. אנחנו מאוד אוהבים שיש גם תמונות משפחתיות במגנטים ותמונות אלו מרגשות אותנו מאוד. יתרה מכך, חשוב לנו לא להפריע לצלם האירוע, לכן נעבוד בשיתוף פעולה מלא.

אנו מגיעים לאירוע חצי שעה לפני קבלת הפנים, אם למשל קבלת הפנים מתחילה בשעה 19:30, נגיע בשעה 19:00 למקום.

אנו עובדים באזור המרכז (חדרה-גדרה), אך חשוב לנו לתת מענה לכלל הזוגות לכן על אזורים מרוחקים יותר ייתכן ויהיו עלויות נוספות על נסיעות.

כן! אנו מאוד אוהבים לצלם בחופה ולהתרגש יחד אתכם.

אחד היתרונות שלנו הוא שאתם מקבלים את התמונות כבר באותו יום.

כל התמונות שלנו מספרות את הסיפור שלכם, והחופה היא חלק מהותי, חשוב ומרגש מהיום שלכם. חשוב לומר כי יש לנו מגוון עדשות, שעוזרות לנו לתת מענה בצילום החופה, על מנת לא להפריע לקהל שרוצה לראות אתכם וכמובן לצלמים שעושים את מלאכתם.

הגדלים שניתן להדפיס מגנטים הם 10*7.5, 10*10 פולארויד, ו-10*15

במידה ותרצו גודל אחר שלא צויין כאן נשמח שתפנו אלינו.

הנה קישור לתיק העבודות שלנו, וכמובן שניתן גם לראות את העבודה שלנו גם בפייסבוק של זומגנט.
מדפסת תרמית מדפיסה תמונה אמיתית ממש כמו בבית צילום. הפיתוח שלה נעשה על גליל של דף צילום אמיתי שעובר תהליך כימי ששומר על התמונה לטווח הזמן הארוך ביותר שניתן להשיג כיום.
מדפסת דיו מדפיסה את התמונות לאט יותר מאשר מדפסת תרמית, התמונות דוהות לאורך זמן, ורזולוציית ההדפסה נמוכה הרבה יותר, כלומר התוצאה פחות טובה.
עוד פרטים במאמר שלנו>>
אנחנו מצלמים בחתונות, כנסים, אירועים עסקיים, בר/בת מצוות וכמובן בריתות.