מגנטים לאירועים- איך לבחור את הספק הנכון עבורכם?

זוג מתחתן, מגנטים לאירועים, ZOOMAGNET

מגנטים לאירועים- איך לבחור את הספק הנכון עבורכם?
היום יש המון חברות שנותנות את שירות הפקת המגנטים אז איך בכל זאת ניתן לבחור נכון?
הנה כמה טיפים:

 • אל תשוו צלמי מגנטים שונים לפי המחיר בלבד
  אתם באמת חושבים שאם שני צלמי מגנטים משתמשים במדפסת תרמית תקבלו את אותה העבודה? ברור שלא!
  יש כל כך הרבה הבדלים כמו נסיון, ציוד צילום, מקצועיות הצלם, האם הוא יודע לתפוס רגעים טבעיים, ספונטניים, אל תחסכו כמה מאות של שקלים כדי לקבל עבודה חובבנית, הכי מבאס לקבל את קבצי התמונות ולראות תמונות חשוכות, מטושטשות, לא בפוקוס, זה הרי האירוע שלכם, זה הזיכרון שלכם לשנים הבאות.
 • יש איזו מחשבה שכל צלמי המגנטים הם צלמים חובבים.
  לא כך הדבר. כדי להגיע לתוצאה איכותית יש צורך בצילום מקצועי, כזה שיידע להתמודד עם תנאי תאורה שונים.
  בשוק היום יש המון צלמים שהלכו לחנות וקנו מצלמה, בנו אתר אינטרנט והנה הם צלמים. בשביל להיות צלם צריך להכיר את עולם הצילום, ללמוד צילום, להבין באור, בקומפוזיציה, לצבור ניסיון בצילום. צרו קשר עם הצלם, תראו שנוח ונעים לכם לשוחח עמו, בקשו לראות עבודות שלו, שאלו כמה שנים הוא בתחום, עם אילו מצלמות וציוד הוא עובד. אל תתביישו, זה האירוע שלכם.
 • התעקשו על ציוד צילום FULL FRAME
  מצלמות ה FULL FRAME יקרות יותר ובעלות תוצאה טובה הרבה יותר ממצלמות הקרופ, במיוחד בתנאי תאורה קשים כמו באירועים. בדקו שלצלם שלכם מגוון של עדשות, כך גם התמונות שלכם תהיינה מגוונות. צלם שיש לו עדשות טלפוטו יוכל לתפוס רגעים ספונטניים מבלי להפריע לאורחים, ממש כמו זבוב על הקיר, עם עדשה רחבה יוכל לתפוס את כל החברה שלכם יחד מבלי ללכת אחורה 50 צעדים, עדשת "עין הדג" לתפוס רגעים מצחיקים ומיוחדים. צלם שמחזיק בציוד כזה, שזו השקעה כספית רצינית, וראיתם שעבודותיו יפות ומעניינות את העין שלכם, הוא כנראה הצלם עבורכם.

המאמרים האחרונים שלנו...

עלינו...

משנת 2009 אנו מצלמים ומפיקים תמונות מגנט באיכות הגבוהה ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במקצועיות, והרבה אהבה. אנו שמים דגש על צילום איכותי תוך כדי תפיסת רגעים מיוחדים, מרגשים ואותנטיים מהאירוע שלכם שמיד יהפכו למזכרת נפלאה שכולם ישמחו לקחת הבייתה.אנו מתחייבים לסטנדרט הגבוה ביותר ולכן מפתחים את התמונות באיכות מעבדה ע"י מדפסת תרמית של חברת מיצובישי החדישה ביותר בשוק. אנו מצלמים עם גופי צילום Full Frame של ניקון, ומגוון עדשות מקצועיות על מנת לתפוס את הרגעים המיוחדים שכל האורחים ישמחו לקבל מלוח העץ המעוצב.

הירשם עכשיו לקבלת עדכון על המאמר הבא