מדפסת תרמית מול מדפסת דיו

מרבית צלמי המגנטים כיום עברו להדפיס את התמונות שלהם במדפסת תרמית, מה הסיבה אתם שואלים?

האמת שמדפסת תרמית מדפיסה תמונה אמיתית ממש כמו בבית צילום. הפיתוח שלה נעשה על גליל של דף צילום אמיתי שעובר תהליך כימי ששומר על התמונה לטווח הזמן הארוך ביותר שניתן להשיג כיום. נכון, בעבר השתמשנו במדפסת דיו, אבל העולם התקדם ואנו רוצים לתת לכם את המוצר הטוב ביותר שניתן להשיג היום. מדפסת דיו מדפיסה את התמונות לאט יותר מאשר מדפסת תרמית, התמונות דוהות לאורך זמן, ורזולוציית ההדפסה נמוכה הרבה יותר, כלומר התוצאה פחות טובה.

בנוסף, הצבעים בהדפסה תרמית נאמנים יותר למקור, "חיים יותר", ועמוקים יותר.

כמו כן, מדפסת תרמית נמכרת במחיר גבוה בהרבה ממדפסת הדיו (אלפים מול כמה מאות של שקלים) , אבל לנו בתור חברה המתמחה בהפקת מגנטים ששמה דגש לתת את הטוב ביותר ללקוח חשוב תמיד להיות עם האצבע על הדופק ולהישאר מעודכנים ועדניים לגבי המוצר שלנו לכן אנו משתמשים במדפסת תרמית בכל האירועים שלנו.

שימו לב!

מדפסות הדיו אשר משתמשים בהם לרוב הן של חברות אפסון \ קנון.

מדפסות תרמיות אשר משתמשים בהם לרוב הן של חברת

מיצובישי \ HITI.

אנו בזומגנט משתמשים במדפסת תרמית של חברת מיצובישי בדגם החדיש D90

מדםסת מגנטים
מדפסת CANON

המאמרים האחרונים שלנו...

עלינו...

משנת 2009 אנו מצלמים ומפיקים תמונות מגנט באיכות הגבוהה ביותר, בסטנדרטים הגבוהים ביותר, במקצועיות, והרבה אהבה. אנו שמים דגש על צילום איכותי תוך כדי תפיסת רגעים מיוחדים, מרגשים ואותנטיים מהאירוע שלכם שמיד יהפכו למזכרת נפלאה שכולם ישמחו לקחת הבייתה.אנו מתחייבים לסטנדרט הגבוה ביותר ולכן מפתחים את התמונות באיכות מעבדה ע"י מדפסת תרמית של חברת מיצובישי החדישה ביותר בשוק. אנו מצלמים עם גופי צילום Full Frame של ניקון, ומגוון עדשות מקצועיות על מנת לתפוס את הרגעים המיוחדים שכל האורחים ישמחו לקבל מלוח העץ המעוצב.

הירשם עכשיו לקבלת עדכון על המאמר הבא